Як починалась Pudra

Про те, як все починалось...

PUDRA cosmetics створена в Україні.
А починалося все банально просто - з мрії...

Ірина Франчук - автор ідеї Pudra Cosmetics: "Була ідея, смілива і трохи зухвала - зробити своє, українське, щоб було не гірше за іноземне."

Ірина Франчук - автор ідеї Pudra Cosmetics

Чому просто?
Тому що мріють всі, а якщо не всі, то багато з нас, але зробити крок назустріч своїй мрії, йти до неї, не боятись помилитись, не зрадити її, вірити в успіх, не зважаючи на...
можуть тільки одиниці.

Отже була моя нереальна, фантастична мрія, та щастя пропрацювати 8 років в прекрасній компанії, яка на сьогоднішній день являється лідером парфумерно-косметичної індустрії, якій я безмежно вдячна, тому що вона змінила моє життя назавжди та дала можливість працювати з косметикою найвідоміших брендів
Тут я навчилась розбиратись в текстурах і тонах, відчувати відтінки, орієнтуватись в модних тенденціях і гарячих трендах макіяжу.

Була ідея, смілива і трохи зухвала - зробити своє, українське, щоб було не гірше за іноземне.
Була віра в себе і в свою мрію, а також 2 роки кропіткоі праці - від народження, назви марки, дизайну до підбору палітри, асортименту, футлярів і упаковок і тестування сировини.

І ось ВОНА з’явилась...
PUDRA cosmetics - born in Ukraine. 

Продукція українського бренду декоративної косметики Pudra Cosmetics

Продукція українського бренду Pudra Cosmetics

Це тільки початок. Попереду ще багато цікавого. 

Асортимент ще неповний, але ми вже хочемо познайомити всіх українських красунь з PUDRA cosmetics, бо віримо - косметика додає барв у життя жінки, впевненості у собі, підіймає настрій, робить нас, дівчат, неповторними та сексуальними!

Ірина Франчук