Основні б'юті-тренди осені 2017

Осінні покази мод на найголовніших подіумах світу вже пройшли і саме час зробити аналіз трендів, які прийдуть до нас в повсякденному житті.

  Тренд №1 Сатинова шкіра

Нюдовий макіяж впевнено утримує свої позиції серед наймодніших б'юті-трендів ось уже який сезон поспіль. Проте з сезону в сезон візажисти пропонують все нові трактування «макіяжу без макіяжу».
Так, якщо до недавнього часу на піку популярності були стробінг і контурінг, то тепер на зміну сяючою і віртуозно промальовані шкірі приходить матовість з легкими сяючими акцентами. Особливу увагу слід приділяти зволоженню.
І якщо у вас матуючий крем-флюїд від PUDRA cosmetics - то рекомендую на осінньо-зимовий період наносити під нього в якості бази більш щільний денний крем і ефект сатиновою шкіри вам забезпечений на весь день!

trends of autumn makeup_1.jpg

     

Тренд №2 Гранж

 Чорні тіні, чорна підводка, чорні вії: королева драми виходить на полювання! Особливістю цього сезону є якась недбалість і неакуратно растушані  тіні, щоб макіяж вийшов по-справжньому модним. Якщо боїтеся, що макіяж може вийти занадто похмурим, обмежтеся підведенням тільки верхніх або нижніх повік .
Тут тобі на допомогу прийдуть продукти від PUDRA cosmetics: чорний м'який олівець для очей, рідка підводка, підводка-маркер і звичайно ж туш!

trends-of-autumn-makeup_2.jpg
     

Тренд №3 Ефект "зацілованих губ

Родзинка прийдешньої осені і зими - недосконалі уста, що виглядають так, ніби помада розмазана. І це дійсно так, оскільки наносити її доведеться, розмазуючи пальчиками. Контурний олівець вже не знадобиться. Такого ефекту можна домогтися і з  будь-якою  помадою  від PUDRA cosmetics та розтушувавши контур губ пензликом з тоном.

1.jpg

 

Тренд № 4 Монохромний ніжний макіяж

Всупереч досить бунтарському духу осіннього макіяжу, ніжні образи в пастельних тонах залишаються в тренді. Особливо, в моно варіанті.
Вибравши тіні, рум'яна, помаду в єдиному ніжно-рожевому відтінку, ви однозначно привернете увагу оточуючих своєю стриманістю і елегантністю.
Рекомендую такий макіяж зробити рум'янами від PUDRA cosmetics, використовуючи їх в як в якості тіней так і за прямим призначенням і помадою Cool Pink 13

trends-of-autumn-makeup_3.jpg
     

Тренд № 5 Гра контрастів

Чорне і червоне - хвилююче поєднання. Восени можна і потрібно використовувати його по максимуму. Причому допустимі як класичні прийоми (чорні стрілки і червона помада), так і сміливі рішення в вигляді червоних тіней і темно-сірої помади. На кожен день відмінним варіантом буде червона лінія, проведена над чорною стрілкою.
Відмінними помічниками в створенні цього образу стануть тіні від від PUDRA cosmetics і вже встигла полюбитися усіма неперевершена червона  помада №17

trends-of-autumn-makeup_4.jpg

А який з модних трендів цього сезону обереш ти?