Події, Про косметику

Презентація Maxi Mat

Унікальна презентація MaxiMat від Pudra Cosmetics

У ресторані «Gosti» відбулося відоме шоу «Красива вечірка». На цей раз у Луцьку зібрались гості зі всієї України.
Родзинкою заходу стало дефіле справжніх красенів, яке було влаштоване навколо басейну. Головним приводом для організації вечірки такого типу стала презентація новинок від Pudra Cosmetics, а саме матових блисків для губ Maxi Mat. Відразу кілька представників сильної статі продемонстрували своє тіло, що привело в захват усіх відвідувачок.

Луцьк. Презентація MAXIMAT від Pudra Cosmetics

Торс міцних чоловіків був прикрашений відбитками блисків різних відтінків, які відрізняються стійкістю, насиченістю та неперевершеністю кольору. Продукція від Pudra Cosmetics вигідно підкреслювала особливості фігури всіх учасників. Косметика залишалася яскравою і привабливою під час дефіле, а також через кілька годин після його завершення.

Ми подарували усім жінкам неймовірний подарунок з приводу виходу новинки – можливість насолодитися презентацією блисків разом з:
1. Яскравою атмосферою. Такий формат – це справжній подарунок для відвідувачок, які ще довгий час не могли прийти до тями.
2. Унікальним показом від кращих моделей України.
3. Зовнішнім виглядом учасників. Імпровізовані «поцілунки», сліди від рук і пальців, нанесені блисками, – все це зайвий раз підкреслило брутальний образ чоловіків, які виходили на подіум, а також дозволило якнайкраще продемонструвати всі кольори Maxi Mat.

Продукція від Pudra Cosmetics додала образу красенів пікантності та дозволила підкреслити їх вигідні сторони. Візажисти відмінно попрацювали та подарували можливість вибрати кожній представниці прекрасної половини «свій» блиск для губ в унікальній та нетрадиційній подачі.