Події

Queens Globe

Місіс Всесвіт відбірковий тур в Києві | Партнер Pudra Cosmetics

В Гранд Холі «Хрещатик», що розташувався в серці Києва, проходив міжнародний конкурс «Місіс Всесвіт». Захід покликаний підтримувати жінок, які прагнуть до самореалізації та розвитку. Учасниці активно займаються благодійністю, ведуть власний бізнес, роблять успіхи в галузях науки і творчості.

Pudra Cosmetics «Місіс Всесвіт» Queens Globe

Для PUDRA cosmetic було честю виступати beauty-партнером на даному заході, де в Україні вперше проводився відбірковий тур.
Серед організаторів і журі були такі відомі особистості, як:

  • Анжеліка Костіна;
  • Стелла Захарова;
  • Ахтем Сейтаблаєв та інші.

Професіонали PUDRA cosmetic створювали неймовірні образи для учасниць «Місіс Всесвіту», а також відкрили стенд краси для відвідувачок заходу. Нам залишається сподіватися, що поради, отримані від нас, змінять життя дівчат на краще, і скоро на вулицях буде більше успішних та яскравих українок.

Pudra Cosmetics Місіс Всесвіт відбірковий тур

На компанію була покладена відповідальна місія, тому що відбірковий тур вперше проводився в Україні. Однак для нас було задоволенням працювати з такою величезною кількістю талановитих людей. Ми раді бути причетними до становлення неповторної багатогранної особистості кожної жінки. Тим більше, що кожній учасниці є, що продемонструвати світу, щоб змінити його на краще.

Back to list