Події

Queens Globe

Місіс Всесвіт відбірковий тур в Києві | Партнер Pudra Cosmetics

В Гранд Холі «Хрещатик», що розташувався в серці Києва, проходив міжнародний конкурс «Місіс Всесвіт». Захід покликаний підтримувати жінок, які прагнуть до самореалізації та розвитку. Учасниці активно займаються благодійністю, ведуть власний бізнес, роблять успіхи в галузях науки і творчості.

Pudra Cosmetics «Місіс Всесвіт» Queens Globe

Для PUDRA cosmetic було честю виступати beauty-партнером на даному заході, де в Україні вперше проводився відбірковий тур.
Серед організаторів і журі були такі відомі особистості, як:

  • Анжеліка Костіна;
  • Стелла Захарова;
  • Ахтем Сейтаблаєв та інші.

Професіонали PUDRA cosmetic створювали неймовірні образи для учасниць «Місіс Всесвіту», а також відкрили стенд краси для відвідувачок заходу. Нам залишається сподіватися, що поради, отримані від нас, змінять життя дівчат на краще, і скоро на вулицях буде більше успішних та яскравих українок.

Pudra Cosmetics Місіс Всесвіт відбірковий тур

На компанію була покладена відповідальна місія, тому що відбірковий тур вперше проводився в Україні. Однак для нас було задоволенням працювати з такою величезною кількістю талановитих людей. Ми раді бути причетними до становлення неповторної багатогранної особистості кожної жінки. Тим більше, що кожній учасниці є, що продемонструвати світу, щоб змінити його на краще.