Про косметику

Як підібрати колір помади?

Макіяж губ, безперечно, один із основних елементів перевтілення та зміни образу.
Він дає нам можливість змінювати образи – від фатального спокусливого до натурального та природнього. Вдало підібрана помада допомагає підкреслити погляд, вуста, навіть змінити тон шкіри, але це при умові, що Ви знаєте усі тонкощі підбору помади, тому як невдало підібрана помада може візуально додати віку, змінити тон шкіри та підкреслити недосконалу білизну зубів.

Це, безумовно, дуже корисний навик, яким має володіти кожна представниця прекрасної статті, тому давайте розберемось, як вдало підібрати тон помади.

Основні правила підбору помади

  • При макіяжі обираємо, що ми хочемо підкреслити.
  • Якщо ви яскраво нафарбуєте очі, це може бути макіяж «smoky eyes», губи мають бути нейтрального, натурального відтінку для того, щоб не відволікати увагу від вашого фатального погляду.
  • Якщо ж головний акцент все ж таки губи, макіяж очей має бути досить стриманим. Можна нанести туш для вій та підвести очі підводкою.
  • Червона помада, безперечно, найулюбленіша з відтінків, але варто пам’ятати, що якщо Ви вирішили зупинити свій вибір саме на ній, то варто приділити увагу тону вашій шкіри – він має бути ідеальним та бездоганним, без недоліків та нерівностей.
  • Світлі відтінки візуально збільшують об’єм губ. Темні – навпаки роблять їх візуально тоншими.

Як підібрати помаду за кольором шкіри?

  • Для світлої шкіри варто звернути увагу на натуральні холодні відтінки рожевого кольору. Потрібно уникати відтінків коричневого та теракотового, ці кольори можуть надати вашій шкірі жовтуватого відтінку.
  • Для смаглявого обличчя, варто звернути увагу на яскраві персикові, червоні та теракотові відтінки. Саме вони додадуть Вашій шкірі освіжаючого ефекту та персикового відтінку.
  • Для шкіри середнього тону також варто звернути увагу на натуральні відтінки бежевого та золотистого.

Як підібрати помаду за кольором волосся?

 

Який колір помади личить блондинкам?

 

Ваші кольори – холодні відтінки рожевого, персикового та коралового.
Якщо Ви бажаєте мати у своєму арсеналі спокусливу червону помаду, варто уважно вибирати, тому як відтінки червоного з вишневим та бордовим – точно не Ваші.
Зверніть увагу на червоний колір з морквяним відтінком. Також червона помада не має бути дуже темною.

Помада для брюнеток.

Це один із самих універсальних образів, тому як майже усі відтінки будуть Вам пасувати, але фаворити – червоні та винні відтінки. Саме вони підкреслять Ваш образ. Єдиний нюанс – чим темніше у Вас волосся, тим темніший відтінок помади.

Вибираємо помаду під руде волосся.

Безперечно, це один із самий яскравих образів, але для того, щоб вигідно підкреслити його яскравість та безпосередність, варто підбирати яскраві теракотові відтінки.
Червоний колір – фаворит, але він має бути тільки морквяного відтінку.

Звичайно, Ваш макіяж має бути завжди актуальним.
Перламутрові та мерехтливі помади, варто наносити для вечірнього макіяжу, а для денного відати перевагу матовим та сатиновим текстурам.