Про косметику

Блиск для губ. Історія створення

Серед сучасних жінок, немає напевне жодної, яка б не користувалась блиском для губ. Продукт дуже затребуваний та популярний. Ще б пак, кожна жінка хоче подобатись та бути в центрі уваги. А губи – потужна зброя, здатна зваблювати і підкорювати неприступні чоловічі серця.

Вже давно відомо – об’ємні, зволожені губи виглядають привабливіше. Звичайно, жінки не могли не вдосконалити свою природню зброю, і вигадали блиск для губ.

Історія виникнення блиску для губ повертає нас в часи середньовіччя.
Перша документальна згадка про його створення прийшла до нас з Франції. Королева Марія Медічі створила його у своїй хімічній лабораторії.

До його складу в ті часи входили масла, бджолиний віск та рослинні барвники. Навіть у ті далекі часи блиск для губ, виконував не лише естетичні функції. Він доглядав за губами – пом’якшував та захищав.

Але цей винахід не одразу став популярним. Зовнішній вигляд жінки та її поведінка були під жорстким диктатом правил та моралі, притаманним суспільству того часу.

Тому блиск для губ взяли на озброєння ті, хто жив поза правилами – жінки легкої поведінки.
Відверта демонстрація сексуальності, ігнорування існуючих рамок пристойності тих часів – таке могли собі дозволити лише такі жінки.

Знатні дами вважали цей засіб вульгарним та занадто зухвалим.

Але час не стоїть на місці. Разом з постійним набуттям нових прав та свобод, поведінка жінок ставала все більш розкутою. Усвідомлення власної сексуальності спонукало жінок використовувати нові засоби та прийоми. Блиск для губ було додано до могутнього арсеналу індустрії краси…

В 1930 році Максиміліан Факторович – засновник компанії Max Factor, випустив власну версію блиску для губ. В ті часи торгова марка Max Factor вже була відомою, і спеціалізувалася на випуску декоративної косметики для кіноіндустрії. Перед технологами фабрики було поставлено завдання, створити блиск для губ, який би надавав інтенсивний блиск, помітний навіть на чорно-білому зображенні. Ймовірно, саме популярність перших кінозірок того часу і стала поштовхом до масового використання блиску для губ в усьому світі.

Вже в 1932 році блиск з’явився у масовому продажу і одразу здобув неймовірну популярність. І не дивно. Засіб мав масу переваг. Простий у використанні, компактний, легко наноситься, візуально вирівнює поверхню губ, використовується поверх помади, і як самостійний засіб.

У 1973 році з’явився перший блиск для губ у флаконах, який ввела Бонна Белл . Блиски були двох розмірів: маленький і великий.
Маленькі були компактні та легко поміщалися в кишені, а у великих був ланцюжок, щоб носити флакон навколо шиї. Таким чином жінка повідомляла чоловікам, який смак і аромат її губ очікують коханого при поцілунку.

У складі блиску PUDRA є провітамін В5 та протеїн шовку які зволожують живлять та допомагають Ваших губам завжди виглядати спокусливо та неперевершено.

Декілька десятиліть блиск для губ постійно вдосконалювався. Додавалися різноманітні компоненти, розширювалася кольорова гама і навіть запахи. В 1973 році в блиск почали додавати ароматизатори і навіть компоненти, які надавали блискові смаку.

Останнім кроком у розвитку блиску для губ стало використання природних компонентів при виробництві без консервантів, які є шкідливими для здоров’я. На сьогоднішній день блиски для губ не тільки прикрашають вуста панянок, але і доглядають за ними, що є дуже важливим, адже губи дуже часто страждають на сухість та лущення.

Саме тому, у складі блиску PUDRA є провітамін В5 та протеїн шовку, які зволожують, живлять та допомагають Ваших губам завжди виглядати спокусливо та неперевершено.

Але не завжди в блиску головне це наповнення. Відомі і інші приклади. Наприклад, ювелірна компанія H.Couture Beauty, виготовила найдорожчий блиск для губ у світі вартістю 8 млн. доларів який був замовлений бізнесменом для своєї дочки, в якості подарунка на її 25-й день народження. Тюбик для блиску був виготовлений з 1200 рожевих діамантів у 18-каратів. До речі, після цього придбання покупцям дали річну гарантію дозаправки блиску!

Ми впевнені, що з блиском PUDRA Ваші вуста завжди будуть виглядати спокусливо та неперевершено!