Про косметику

Чому чоловікам подобається червона помада?

Чому чоловікам подобається червона помада?
Психологи стверджують, що перше на що звертає увагу чоловік при знайомстві чи погляді – губи. Тому що саме вони вважаються символом жіночності, чуттєвості та зваблення!
А королева серед помад – червона…
Червона помада, як виявилося, дивно діє на чоловіків.

Фахівці Університету Південної Бретані Ніколя Гегеном (Nicolas Gueguen) і Селін Джако (Celine Jacob) провели експеримент.
Було підібрано 3 офіціантки ресторанів міста Ваннчсі. Вони нафарбували губи червоною, рожевою та коричневою помадою, або могли взагалі відмовитися від помади.

За час експерименту офіціантки обслужили 447 відвідувачів.

Ще до того, дослідники з Університету Рочестера в Нью-Йорку науково підтвердили, що жінки в червоному вбранні користуються найбільшою увагою у чоловіків.

«У Жінки обов’язково буде успіх, якщо вона одягнеться у одяг червоного кольору на побачення.

Не секрет, що червоний колір – колір пристрасті, кохання, енергії, хоробрості. За словами психологів, яскраві відтінки як в гардеробі, так і в макіяжі, сприяють підвищенню самооцінки, емоційності, а найголовніше – перетворюють жінку в сміливу і життєрадісну.

Результат експерименту: офіціантки з червоними губами отримували від відвідувачів значно більші чайові ніж інші офіціантки.

Найцікавіше, що зовнішній вигляд офіціанток на жінок-відвідувачок ніяк не впливав, чого не скажеш про чоловіків, повідомляється в звіті, опублікованому в журналі International Journal of Hospitality Management.

На думку вчених, червоний колір губ асоціюється з високим рівнем естрогену, та сексуальністю. Тому, багато візажистів наполегливо радять своїм клієнткам обов’язково підібрати помаду одного з відтінків червоного.

Як підібрати відтінок червоної помади?

Брюнеткам

Жінкам з темним волосся слід врахувати, що чим більше контраст між кольором шкіри і волосся, тим яскравіше може бути помада.
Якщо у Вас порцеляново-світла шкіра – можна сміливо використовувати винний відтінок, або червоний колір, а смаглявим дівчатам більше підійде червоно-коричневий, або вишневий тон.

Русявим

Русявим дівчатам найкраще віддати перевагу світлим і яскравим кольорам холодного тону. Це допоможе освіжити колір обличчя і зробити гарний акцент.
Не варто вибирати дуже темний червоний, або червоно-коричневий відтінок.

Блондинкам та рудим

Вам, в першу чергу, слід визначити, який відтінок у волосся – теплий, або холодний. Помада не повинна контрастувати з вашим волоссям.
За ступенем насиченості краще зупинити свій вибір на дещо приглушених тонах.

Шатенкам

Шатенкам теж варто виходити з того, теплий, чи холодний відтінок волосся.
Помада для шатенок може бути будь-якого ступеня насиченості, але не варто захоплюватися теракотовим відтінком, а також яскраво вираженим бузковим тоном.
Ваш червоний повинен бути максимально чистим.